Robal

Robal i ja to jedno. Robal siedzi we mnie i się uaktywnia czasami. Efekty jego aktywności są ... Sami zobaczycie :)Wszystkie moje prace, zdjęcia i teksty na blogu są mojego autorstwa. Jeśli nie, zawsze to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy. Proszę nie kopiuj! Z góry dziękuję!

środa, 6 listopada 2013

Candy czyli końkurs !

Bo daaawno nie było, bo niedługo mikołaj, bo chcę kogoś obdarować przed świętami :)
Zasady takie jak zwykle - należy wpisać się pod postem, wkleić banerek na swoim blogu i mile widziane jest zostanie obserwatorem jeżeli jeszcze się nim nie jest ;)
Ponieważ Wielki Brat patrzy ;) wprowadzam jedną modyfikację - proszę dokończyć zdanie "lubię święta Bożego Narodzenia bo..." Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony naszyjnikiem widocznym na banerku :)
Konkurs do szóstego grudnia. Serdecznie zapraszam do zabawy :)
PS
Osoby nie posiadające bloga również zachęcam do zabawy, proszę tylko zostawić adres mailowy.

3 komentarze:

 1. Naszyjnik jest świetny. Na bogato - jak to w święta bywa.
  A ja lubię Święta Bożego Narodzenia, bo mogę cofnąć się chodź na chwilę w latach i przywoływać wszystkie dziecinne wspomnienia z domu rodzinnego. Zapach mandarynek, kapusty wigilijnej...... No i siedzenie długo, długo przy oświeconej choince - w ciszy i błogim spokoju (jakby świat z boku nie istniał).

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię święta Bożego Narodzenia, bo są szalenie rodzinne i ciepłe, każdy na chwilę zatrzymuje się, zwraca uwagę na drugiego człowieka, myśli o kimś innym niż tylko o własnych sprawach. Stawiamy dobro innych nad swoje własne, tak z reguły dzieje się tylko raz w roku!
  banerek na blogu: www.reczniestworzone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię święta Bożego Narodzenia bo kojarzą mi się z zapachem cynamonu i żywej choinki, migoczącymi światełkami lampek choinkowych i smakiem piernika, domem pełnym rodziny i gości. Boże Narodzenie to kolędy, spokój, lepienie bałwana i skrzypiący śnieg pod butami. To wyprawa na sanki i bitwa na śnieżki. Uwielbiam te święta, bo to mnóstwo wspaniałych wspomnień związanych z tymi, którzy już odeszli.

  www.z-wyobrazni-atramk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń