Robal

Robal i ja to jedno. Robal siedzi we mnie i się uaktywnia czasami. Efekty jego aktywności są ... Sami zobaczycie :)Wszystkie moje prace, zdjęcia i teksty na blogu są mojego autorstwa. Jeśli nie, zawsze to zaznaczam. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy. Proszę nie kopiuj! Z góry dziękuję!

wtorek, 29 listopada 2011

Apel

Nie żebym od razu pretendowała do miana artystki, czy choćby rzemieślnika, ale... popieram to w 100%, mam dość zalewającej nas tandety, której jedyną zaletą są niskie ceny. Mnóstwo ludzi w Polsce tworzy przepiękne, niepowtarzalne rzeczy i ich należy popierać. Jeżeli zgadzasz się ze mną wklej ten apel na swojego bloga
Do skopiowania

"Zdecydujmy się na kupno prezentów Bożonarodzeniowych od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć szczęśliwe Boże Narodzenie. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy."

A, jeszcze zapomniałam dodać, że to nie moja własna inicjatywa :) Wypatrzyłam to u AgapeArt, warto tam zaglądnąć, bo dziewczyna robi fajne rzeczy.

6 komentarzy:

 1. Pewnie, że się zgadzam. Wklejam :) i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mądre słowa. Ale z braku oglądaczy na swojego wrzucać nie będę - Ty juz przeczytałaś i masz na swoim, Harapati też ma, no to wszyscy wiedzą :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja popieram, apel u siebie już mam ale nie mam takiego pięknego kogutka to sobie skopiuję i do apelu dołączę.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj dziękuję za uznanie :) zapraszam wszystkich do siebie na oba blogi nie tylko z biżuterią, ale i z malarstwem.
  http://agapeart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń